25 Nisan 2018 Çarşamba

Rüya Kentine Gidiyoruz!

Bu kent yılda 1 kuruluyor

18 Kasım 2016 Cuma 21:06
Rüya Kentine Gidiyoruz!
 

"Noel Rüya Kenti"ni ziyarete gidiyoruz.

DRAMA- KAVALA - ALEXANDROUPOLİ ZİYARETİ

9-11 Aralık 2016 (3 gün 2 gece)

Her yıl Aralık ayında Drama kentinin içinde Noel ve Yılbaşı öncesi bir başka kent kuruluyor. Adı: Oneiroupolis/Onirupolis (Dreamland/Rüya Kenti). Bu Rüya Kent'te bir ay boyunca çeşitli konserler, tiyatro oyunları, yaratıcı atölye çalışmaları gibi 200 den fazla etkinlik düzenleniyor. Ziyaretçiler;  etkinliklere katılabiliyor, hediyelik eşya satış noktalarından  noel ve yılbaşı için özel hazırlanmış yöresel hediyelikleri bulabiliyor, ev hanımları tarafından hazırlanmış yerel lezzetleri tadabiliyor. 

Rüyalar diyarında yaşamak, içimizdeki çocuğu açığa çıkarmak, stresli ortamlardan biraz uzaklaşmak, Noel/Christmas ve  yılbaşı öncesi alış veriş yapmak fikri sizce de cazipse haydi hep birlikte Rüya Kenti Dreamland'e gidelim!

 

Tur Programı

 

Hareket: 9 Aralık 2016 Cuma sabahı  saat 06.00'da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı yanından, saat 06.30'da Beşiktaş-Barbaros Bulvarı paralellindeki YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ana kapısının karşısındaki caminin  önünden hareket. Tekirdağ’da kısa bir moladan sonra sınıra varış. 


1.Gün: 9 Aralık 2016 Cuma

Sabah saat  10.30 gibi ipsala gümrüğüne varmış olacağız. Pasaport ve Gümrük işlemlerden sonra Yunanistan’a giriş.  İlk durağımız Dedeağaç/ Alexandroupoli. Alexandroupoli'de vereceğimiz moladan ve şehir turundan sonra Gümülcine ve İskeçe üzerinden Kavala'ya varış. Otele yerleşme. Kavala şehir turu.

Konaklama: Kavala

 

2. Gün: 10 Aralık 2016 Cumartesi 

Sabah kahvaltısından sonra Drama'ya hareket. Drama'da kurulan Rüya kenti  Dreamland  ziyareti.  Dreamland'te düzenlenen etkinliklerine katılarak, noel alış-verişi  yaparak günümüzü değerlendiriyoruz.  Akşam yemeğini Drama'da yedikten sonra Kavala'ya otelimize dönüyoruz.

Konaklama Kavala

 

3. Gün 11 Aralık 2016 Pazar

Sabah kahvaltısından sonra Nea Karvali'ye uğrayıp hediyelik kurabiyelerimizi aldıktan sonra İskeçe'ye hareket ediyoruz.  İskeçe şehir turu. İskeçe'de çok iyi korunmuş olan sivil mimari örneklerini gördükten sonra  Komotini/ Gümülcine'ye hareket. Gümülcine görüldükten sonra Türkiye'ye hareket. 

 

TUR ÜCRETİ: 2 kişilik odada kişi başı 200.- Euro. Tek kişilik oda farkı 50.- Euro.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Özel otobüs ile yolculuk, A ve B sınıfı otellerde oda-kahvaltı konaklama, rehberlik hizmetleri.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Vize ücreti, seyahat sigortası, yurtdışı çıkış harcı (15 TL) , öğle ve akşam yemekleri, kaptan bahşişleri ve kişisel harcamalar.

 

Başvurular başlamıştır.


BAŞVURULAR  VE İLETİŞİM:
Ayşe Kavaslar: 0212.245 61 55  Sula Aslanoğlu: 0533.638 63 38

 

 

LOZAN MÜBADİLLERİ VAKFI
Ayhan Işık Sokak No: 16 Arcan Apt. Kat:1 Beyoğlu İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 245 61 55
Faks: +90 212 293 76 33
Web: www.lozanmubadilleri.org.tr

 

Anahtar Kelimeler: Bu, Kent, Yılda, 1, Kuruluyor

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV

Yandex.Metrica

Instagram